s1.png
s2.png
s3.png
s4.png
s5.png
s6.png

İşiniz İçin En Yaratıcı, Sıradışı, Fikirler Çözümler

Kurumsal Web Tasarım hizmetimiz ile Arayüz Tasarımı ve Özel Altyapımız ile etkileşimi yüksek, akılda kalıcı ve hızlı özel web site tasarımlarına sahip olun.

1.png
Bize Güvenen
Mutlu Müşterilerimiz:
Thumb

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Web Tasarım

Projelerimizi hayata geçirirken amacımız, sadece güzel görünen bir web sitesi yapmak değil, kullanıcıların deneyimleri doğrultusunda ve arama motorları ile dost bir web site tasarımı yaparak gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web sitesi yapmak.


Herkes profesyonelim diyor, fakat ...

Web tasarım projelerinin %60`ından fazlasının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz? Peki çalışacağınız ajansın profesyonelim demesi yeterli mi? Biz diyoruz ki, bizi müşterilerimize sorun, onlara nasıl işler yaptığımıza bakın.

Nasıl Çalışırız

Tüm Projelerimizde Üstün Kalite

Thumb

Mobil Cihazlar İle Tam Uyum

Günümüzün teknolojisinde, bilgisayarların önüne geçen bir durumdan bahsetmeliyiz. Eğer bir web sitesi responsive tasarıma sahip değilse, yani her cihaza uygun tasarımla yayınlanmıyorsa, o sitenin geri dönüş alma durumu çok zayıftır.


Genellikle mobil uyumu olmayan web siteleri, telefondan giriş yapıldığında çok saçma bir görselliğe sahip olarak karşımıza çıktığı için, ziyaretçiler genellikle bu sitelerden hemen çıkış yaparlar. Doğal olarak web site sahibini olumsuz etkiler. Bizler elimizdeki profesyonel web tasarım programlarıyla aradığınız mobil uyumlu responsive tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Thumb

Hızlı Yüklenen Web Sitesi

Web tasarım projelerimizde dikkat ettiğimiz diğer bir husus ise, web sitesinin hızlı açılabilir olması. Kendimizi müşteri yerine koyarsak eğer geç açılan bir web sitesinin açılmasını beklemeden hemen kapatmaktayız.


Biz web sitenizi tasarlarken az kod çok iş mantığıyla ilerlemekteyiz ve gerekli diğer analizleride yaparak web sitenizin açılış hızını minimum değere düşürüp müşterilerinize en hızlı deneyimi sunarak web siteniz üzerinden size dönüş sağlanma oranını artırıyoruz.

Thumb

Arama Motorları ile Dost Tasarım

Bir web sitesinin en önemli unsuru seo dur, yani arama motoru optimizasyonu. Genellikle kodlayan tarafından bu alan atlanılır ve web sitenizden verim alamazsınız. Biz Seo tecrübemiz sayesinde projelerimizi arama motorları ile uyumlu kodlamaktayız. Bu sayede web sitenizden daha sağlıklı verim almanıza olanak sağlıyoruz.


Temiz link yapımız sayesinde web sitenizin, iç sayfalarınızın hangi konu ile ilgili olduğunu arama motorlarına daha iyi tanıtabilirsiniz. Sitenizin tüm adreslerinin şeffaf ve anlaşılabilir olduğuna dikkat edin. Google temiz link yapılarını sever. Örnek: Yanlış Kullanım: site.com/category/ayakkabi/123123.html Doğru Kullanım: site.com/spor-ayakkabi

Hemen Bizimle İletişime Geçin!
Bizden fiyat almadan herhangi bir web tasarım firması ile start vermenizi önermeyiz...

Powered by WHMCompleteSolution