s1.png
s2.png
s3.png
s4.png
s5.png
s6.png

Seo

SEO, İngilizce bir kısaltma olup açılımı Search Engine Optimization'dur. Türkçe deyimi ile Arama Motoru Optimizasyonu da denilebilir. SEO hakkında detaylı bilgi almak ve süreçleri incelemek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

seo

İşletmeniz İçin Akıllı Yatırım

Web sitenizin üst sıralarda olması, marka bilinirliğinizi artırmakla beraber kazancınızıda artırır. Peki ya siz internet kullanımının yoğunlukta olduğu bu dünyada nerdesiniz?

feature-1 Yüksek Dönüşüm

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarıyna uygun anahtar kelimelerin tespitiyle başlayan süreç hedef kitlenizin davranış analizleri ile dönüşüm sonuçlarınızın ilişkilendirilmesine bağlı geliştirilen stratejilerle dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz.

feature-1 Marka Bilinirliği

İnsanların ihtiyaç doğrultusunda arama yapmaları ve arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzün itibarlı izlenimi markanızın gücünü arttıracak ve minimum maliyetle uzun vadeli faydaya odaklanacaksınız.

feature-1 Tasarruf Edin

SEO, potansiyel müşterilerinizin bir ürün yada hizmeti satın alma, araştırma süreçlerinin en etkin kullanıldığı pazarlama stratejisidir. Biz web mağazanızı arama sonuçlarında öne çıkartarak maliyetinizi azaltıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Google, kullanıcının yapmış olduğu arama sorgusuna ait mevcut verileri belli algoritmalar üzerinden süzerek kullanıcıya ilgili sonuçları listeler. Google arama motorunun temel amaçlarından birisi kullanıcıya en iyi sonucu sunmak olduğu ve sektörel rakipleri (Örneğin; Yandex) olduğu için algoritmalarını herhangi bir şekilde açıklamaz.

Arama motoru optimizasyonu yani seo, web sitesine Google algoritmalarında başarılı olabilmesi için yapılan çalışmalara denir. Google, algoritmalarını sürekli olarak geliştirirken web site sahiplerine ise arama motoru optimizasyonu konusunda Search Console, Analytics vb platformlar üzerinden belli açıklamalar yaparlar. Biz bu algoritmaları yorumlayıp, canlı testler gerçekleştirerek en iyi sonuçları tecrübe edinip siz değerli müşterilerimizin web sitelerinde uyguluyoruz.

Hedef Kitleye Direk Erişim

Google Ads Kalite Puanı Artışı

Marka Bilinirliği ve Prestijiniz Artsın

Organik Sonuçlar ile Yüksek Dönüşüm

SEO Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?

Seo çalışması, işyerinizin ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak markanıza özel stratejiler geliştirilir. Web siteniz için analiz edilerek çıkarılan anahtar kelime hedeflemesinde başarı gösterilmesinin sonucunda;

  • Organik trafiğinize
  • Dönüşüm oranınıza
  • Marka bilinirliğinize
  • Kullanıcılarla etkileşime girmenize katkı sağlar.
feature-1

B2 Medya Seo Süreçleri

Müşterilerimiz ile yapmış olduğumuz ilk toplantıda B2 MEDYA ekibi olarak marka ve web sitelerine katacağımız değerleri en açık ve net şekilde detaylı raporlarımız, sektörel raporlarımız ile açıklıyoruz. Kurguladığımız SEO stratejilerinin gelişim ve sonuç aşamalarında web sitelerin genel trafiği, anahtar kelimelerin konumlarında ve marka bilinirliğindeki artışı analizlerimizle raporluyoruz.

Hedeflerin Belirlenmesi

Web sitenizi; teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz. Hedef KPI'lara Key Performance Indicator (Anahtar Performans Göstergesi) göre strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

Keyword Research

İşinizi geliştirecek, markanızın bilinirliğini arttırma, web sitenize organik kaliteli trafik çekmeye yönelik anahtar kelimelerinizi farklı araçlar üzerinden araştırarak analizini çıkartıyor şirketinize sağlayacağı katkıyı sizlere sunuyoruz.

Sektör ve Rakip Analizi

Anahtar kelime araştırmanızı tamamladıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz. Rakiplerinizin pazardaki paylarını araştırıyor ve sektörünüzün pazar raporunu size sunuyoruz.

SEO & İçerik Stratejisi

Analizini yapmış olduğumuz anahtar kelimelerinize göre özel içerik stratejisi oluşturuyoruz. Detaylı analizlerimizde çıkartmış olduğumuz teknik sorunları gideriyor ve markanıza ait oluşturduğumuz SEO stratejimizi uyguluyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Web sitenizin kaliteli trafik almasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

Analiz & Raporlama

Web sitenize çalışmaya başladığımız günden itibaren kullandığımız analiz araçlarının kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uyguladığımız SEO stratejisinin sonuçlarına sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizi profesyonel iş yönetim uygulaması üzerinden bilgilendiriyoruz.

Powered by WHMCompleteSolution

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir garanti veriyor musunuz?

SEO konusunda Garanti veren firmalara güvenilmemesi gerektiği Google'ın kendi açıklamalarında da yazmaktadır. Google’ın algoritması sık sık değiştiği için, bu konuda garanti veren herhangi bir şirket dürüst değildir. Biz B2 Medya olarak google algoritmalarını yakından takip ederek, testler yaparak tecrübemiz doğrultusunda web sitenizi arama motorları ile dost hale getiriyoruz. B2 MEDYA olarak en iyi dereceleri garanti etmesek de, müşterilerimizle sonuçlar elde etmenin kanıtlanmış bir başarısına sahibiz. Referanslarımıza bakabilirsiniz veya mail olarak talep edebilirsiniz.

Sonuçları görmek ne kadar sürer?

Bir çok sıralama kriteri ile, bir web sitesinin ne kadar sürede derecelendirileceğini tahmin etmek zordur. Fakat tecrübelerimize dayanarak müşterilerimiz genellikle ilk 90 gün içindeki uzun kuyruklu anahtar kelimelerinde ve 180 gün civarında daha rekabetçi arama terimlerinde önemli iyileşme görmektedir. SEO uzun vadeli bir stratejidir ancak sürekli olarak en iyi Yatırım Getirisini sağladığını kanıtlamıştır.

Web sitemde değişiklik yapmam gerekecek mi?

Web sitenizi düzgün bir şekilde optimize etmek için normalde hiçbir yapısal veya tasarım değişikliği yapılmasına gerek yoktur. Yaptığımız çalışmaların çoğu, her sayfanın kodunda veya içeriğinde. Tipik olarak, çoğu müşteri personelimizin değişiklikleri yapmasını seçer; Ancak, dahili olarak uygulamayı tercih ederseniz de net direktifler sağlayabiliriz.

Google ile Ortak mısınız?

En çok sorulan sorulardan bir taneside google ile ortak mısınız? Tabiki de ortak değiliz fakat partneriz. Bazı müşterilerimizden aldığımız duyumlara göre bazı ajanslar kendilerini google'den arıyoruz sitenizi çok cüzi rakamlar ile yükseltiyoruz gibi garanti veren konuşmalarda bulunuyorlar size tavsiyemiz bizimle çalışmasanız bile bu tarz firmalara güvenmeyiniz.

E-Ticaret siteleri ile çalışıyor musunuz?

Evet. E-ticaret web sitelerinin kendine özgü bir takım zorlukları vardır, ancak kanıtlanmış uygulamalarımız başarılı sonuçlar elde eder. Aynı zamanda Magento, Shopify ve Big Commerce gibi çeşitli alışveriş sepeti platformlarıyla da çalıştık. E-ticaret SEO çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Kendi SEO'mu Yapabilir Miyim?

Elbette evet. Bunun için temelden başlayarak çeşitli içerik ve kitapları okumak, analiz araçlarını kullanarak yorumlamak gerekecektir.

Şirketim için SEO yaptırmalı mıyım?

SEO, şirketinizin geleceği için bir yatırımdır. Arama motoru optimizasyonundan elde edilen organik trafik, uzun vadede, ücretli arama trafiğinden çok daha yüksek bir Yatırım Getirisine sahiptir. Web siteniz en iyi anahtar kelimeleriniz için 1. sayfada değilse, çevrimiçi potansiyelinizin büyük bir bölümünü kaçırıyorsunuz demektir. Ücretsiz bir danışmanlık talebinde bulunursanız, dijital pazarlama danışmanlarımız size web sitenizin ihtiyaçlarına özel bir SEO planı sunarak başarıya giden bir yol haritası sunacaktır.

White Hat SEO şirketi misiniz?

Evet. Şirketimizin kullandığı stratejiler ve teknikler, Google’ın yönergeleri dahilinde olurken, en iyi uygulamaların en güncelini takip eder. Rakiplerinizi inceleyerek bu doğrultuda bir strateji belirleyerek ilerlemekteyiz.

SEO ücreti ne kadardır?

Bir SEO kampanyasının maliyeti, hedeflenen anahtar kelimelere, web sitenizin geçmişine, sektöre ve hedeflerinize ulaşmak için gereken iş miktarına bağlı olarak farklılık gösterir. Her boyutta, büyük ve küçük işletmelerle çalışıyoruz ve gerçek sonuçlar veren ekonomik çözümler sunuyoruz. Dijital danışmanlarımız, sizin için kazanan bir strateji geliştirmek için ihtiyaçlarınızı değerlendirecek. Ücretsiz danışmanlık ve fiyat teklifi için bize ulaşın.

Hemen Bizi Arayın...
Ücretsiz Danışmanlık ve Teklifi İçin Bizi Arayın!