Sitemize Hoşgeldiniz, Web sitemiz www.b2medya.com adresinden www.b2medya.com.tr adresine taşınmıştır. İçerik bazında güncelleme aşamasında olduğumuz için ulaşamadığınız bir hizmet olursa bizimle telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hakkımızda

B2 MEDYA Web Tasarım ve İnternet Bilişim Hizmetleri 10 Yılı aşkın tecrübesini, Trabzon ilinden 81 ildeki Büyük,Küçük tüm firmalara hizmet sunan bir web tasarım firmasıdır.(Referanslarımızı Merak Ediyorsanız BKZ. Referanslarımız)

B2 Medya Web Tasarım ve İnternet Bilişim Hizmetleri; 2014 tarihinde BURAK GÜDER tarafından kurulmuş ve Web Tasarım, WordPress Tema, Google Adwords, Seo Optimizasyon, Dijital Pazarlama, E-ticaret sektörlerinde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır. Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başka bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başka firmalara B2 Medya’yı gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

Geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleri ve web tasarım ile ilgili çalışmalarından emin bir firma olarak; eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk almaktayız.

Kapımızdan içeri giren her bir müşterinin web sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edindik. Bugüne kadar başarılı işlere imza attık ve çalışmalarımıza aynı hızla devam etmekteyiz. Web Tasarım firmanın kendini daha iyi tanıtmasında ki en iyi araçtır. Sizlere web tasarımı en kaliteli halde sunmak için buradayız !

Fatih Projesinde Yer Aldık

FATİH Projesi (Fırsatları Artırma Tekonolojiyi İyileştirme Hareketi),her öğrencimizin en iyi eğitime kavuşması, en kaliteli eğitim içeriklerine ulaşması ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için tasarlanmış olan FATİH Projesi, eğitimde teknoloji kullanımıyla ilgili dünyada uygulamaya konulan en büyük ve en kapsamlı eğitim hareketidir.

Projedeki görevimiz, dağıtılan tablet ve ekranlar hakkında öğrenci ve okul yönetimini eğitmekti.Bu projede görev aldığımız için mutluyuz!

fatih projesi